Συνεχίζονται οι αγωνιστικές υποχρεώσεις για την Α1 και Α2 κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019 αυτό το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Νοεμβρίου 2018 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. Περισσότερες πληροφορίες για το 24ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019 μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα www.BasketRethymno.gr.
Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019.
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – PROJECT PLUS IKE 63-40
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 13-13, 32-24, 52-31, 63-40.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Θεοδωρόπουλος, Λίτινας): Σαρρής 2, Μίγλης 1, Καρπουζής 7, Καρακεσόγλου 4, Ψαρουδάκης 10(2), Πελιβανίδης 8, Σεγρεδάκης 16(5), Γαλυφιανάκης, Παπαδοκωνσταντακάκης 9(1), Τσίχλης 2, Ζούκης, Κατάκης 4.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 6(1), Κάντι, Τσιλεδάκης Λ. 2, Βασιλάκης 2, Χατζηδάκης 2, Καλυδωνάκης, Κοντουδάκης 19, Παπαδάκης Α. 7, Μαρίνος 2.
(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ καν.61-61, α'παρ.68-68, β'παρ. 85-71
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Λόλι Ενδρίν
Δεκάλεπτα: 13-24, 29-34, 43-54, 61-61, α' παρ.68-68, β' παρ. 85-71.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 21(1), Γκάτζιας 4, Ορφανουδάκης 30, Λαμπαρδάκης 18(1), Θωμαδάκης 2, Τρανταλίδης, Χόμπης, Κανουπάκης 6(2), Μαθηνός, Χαιρέτης 2, Μιχαλάκης, Ροδινός 2.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος): Θεοδωρόπουλος, Φοβάκης 1, Βελονάκης, Λεωνιδάκης 8, Γκόγκος, Λιαδάκης 2, Κατσαβίδης 16, Καριπίδης 3, Ψωμάς, Κυλλάφης 10, Αρσενίδης 10(1), Μακαρδονας 21(3).
(Α1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 49-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 11-11, 23-20, 36-42, 49-56
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 5 (1), Τσιχλής 14 (2), Παπαδάκης Θ. 12, Παναγιωτάκης 9 (1), Σαββοργινάκης Β. 9.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος): Μοσχάκης 3, Λυκάκης 5 (1), Γιαννούλης 16 (2), Θεοδοσόπουλος, Αραμπατζόγλου 3, Ανεζάκης 8 (1), Τσιμπισκάκης 6 (2), Δρουδάκης 12.
(A1) SAILING EXPERIENCE – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 72-75
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 22-16, 41-34, 54-59, 72-75
SAILING EXPERIENCE(Γαβαλάκης, Πάγκαλος, Παρασύρης): Γαβαλάκης 2, Μακεδάκης 6 (1), Τσαχάκης 15 (4), Ουρανός, Σταθόπουλος, Παυλιδάκης, Παπαδάκης Γ., Τσαγκαρούλης 26 (2), Παπαπαναγιώτου 2, Καρπουζάκης 17 (3).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 6, Ζουμπεράκης 8, Μίχας 8, Καλογεράκης, Χρυσουλάκης 19 (2), Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 13 (1), Θεοδοσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 21 (1).
(A1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – HAAGEN DAZS BC 54-71
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 16-10, 28-22, 38-47, 54-71.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μίχας): Πολυδωρόπουλος 2, Λιονάκης 11, Καίσαρης 13(1), Θανάσης 3(1), Κυδωνάκης 1, Μαμαλάκης Ν. 10, Μαμαλάκης Σ. 2, Φουντουδάκης 12(1), Κανλής.
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος, Πηγουνάκης, Ξενίδης): Πλεμμένος 10(2), Κούμολος 40(8), Λαγουδάκης 8(2), Σπιτάς 3, Καλαϊτζάκης, Θερμιώτης 10, Μητρόπουλος.
ΡΕΠΟ: (Α1) PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ
Βαθμολογία στην Α1 Κατηγορία του 24ου Εργασιακού
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2018
Ομάδα | Βαθμολογία | Παιχν. | Επίθεση | Άμυνα | Διαφορά | |
1 | HAAGEN DAZS BC | 8 | 4 | 256 | 201 | 55 |
2 | Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. | 6 | 3 | 205 | 186 | 19 |
3 | ΦΟΙΤΗΤΕΣ | 6 | 4 | 238 | 212 | 26 |
4 | ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ | 6 | 4 | 191 | 228 | -37 |
5 | SAILING EXPERIENCE | 5 | 3 | 177 | 174 | 3 |
6 | ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ | 5 | 4 | 224 | 250 | -26 |
7 | PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ | 4 | 2 | 157 | 96 | 61 |
8 | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | 4 | 3 | 194 | 215 | -21 |
9 | N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ | 4 | 4 | 242 | 273 | -31 |
10 | ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ | 3 | 2 | 122 | 134 | -12 |
11 | PROJECT PLUS IKE | 3 | 3 | 132 | 169 | -37 |
Α1 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ A1 (4η Αγωνιστική)
1 | Τσαγκαρούλης | SAILING EXPERIENCE | 66 |
2 | Ορφανουδάκης | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ | 63 |
3 | Τσιχλής | ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ | 59 |
4 | Μαραρδονας | N.R.G. SPORTS | 58 |
5 | Πελιβανίδης | ΦΟΙΤΗΤΕΣ | 57 |
6 | Κατσαβίδης | N.R.G. SPORTS | 54 |
7 | Παπαδάκης Θ. | ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ | 54 |
8 | Λεωνιδάκης | N.R.G. SPORTS | 52 |
9 | Καλαϊτζάκης | HAAGEN DAZS | 51 |
10 | Οικονομίδης | Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. | 47 |
ΤΡΙΠΟΝΤΑ A1 (4η Αγωνιστική)
1 | Καλαϊτζάκης | HAAGEN DAZS | 12 |
2 | Σεγρεδάκης | ΦΟΙΤΗΤΕΣ | 12 |
3 | Σαβοργινάκης Μ. | ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ | 11 |
4 | Τσιχλής | ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ | 8 |
5 | Κούμουλος | HAAGEN DAZS | 8 |
6 | Καρπουζάκης | SAILING EXPERIENCE | 6 |
7 | Ψαρουδακης | ΦΟΙΤΗΤΕΣ | 6 |
8 | Λαγουδάκης | HAAGEN DAZS | 6 |
9 | Τσαχάκης | SAILING EXPERIENCE | 6 |
10 | Τσιμπισκακης | ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ | 6 |
Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019.
(Α2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΧΟΡΕΥΤΕΣ 40-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 04-19, 13-27, 31-35, 40-55.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 5(1), Τζανουδάκης 6, Κακλαμάνος 8, Καλαϊτζάκης Α. 2, Παπαδάκης Κ. 3, Γεωργαλής, Σακελλαρίδης, Φανουργάκης 2, Ψωράκης 10(2), Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. 2, Κινιάδης 2.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 13(3), Μαραγκουδάκης 9, Λελεδάκης 15(3), Ρουμαντζής, Καζάνης 2, Παναγιουδάκης, Καλυβιανάκης 2, Παπαδογιαννης Ν. 4, Μεξης 4, Νεονάκης, Διβανής 6.
(Α2-B) OLYMPIC/BONOBO – L'ETOILE DU SUD 43-37
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 07-06, 27-12, 33-25, 41-37.
OLYMPIC/BONOBO (Δούκας): Παλιεράκης 8, Δούκας 13(3), Βασιλάκης, Κονταξάκης 5, Μαθιουδάκης, Κατσαντώνης Ι. 7(1), Αποστολάκης 8, Κατσαντώνης Γ. 2.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Σταράκη, Μαυράκης 2, Παπαδάκης Ν. 2, Βουτσαδάκης 7, Παπιομύτογλου, Περαντωνάκης 3(1), Παυλιδάκης Γ. 12, Γαλλιός 7, Φραγκιαδάκης 4.
(Α2-B) MACRON STORE – WOW! PARKING 67-35
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Τσεκούρας
Δεκάλεπτα: 13-08, 30-15, 44-24, 67-35
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 6, Τσαφαράκης 2, Μπενάκης 11, Παπαδάκης Α. 7, Κάβουρας 2, Καρατζέτζος Κ. 6, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 33 (3).
WOW!PARKING (Σαμψών – Λάτοβιτς): Πολυμίλης Χ. 10, Χόμπης Θ., Τσικινάς 4, Κουνδουράκης Γ. 2, Πατηταράς, Σαμψών, Κουνδουράκης Σ. 14, Κυριακάκης, Κουταλάς 5 (1).
(Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – THINK VILLA 42-44
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Τσεκούρας
Δεκάλεπτα: 09-13, 19-25, 34-38, 42-44
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 13 (1), Καλλιγιάννης Μ. 12 (2), Πετράκης, Κανακάκης, Κονσολάκης 2, Πισκοπάκης 5(1), Λοθρες 10, Μαράτος.
THINK VILLA (Καζίλας): Αντωνίου 11 (1), Ξενίδης 3, Κουδουναράκης 1, Πολιουδάκης 4, Καζίλας 11, Καμαρίτης, Κόκκινος 9, Πηγουνάκης Φ. 5.
(Α2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 44-33
Διαιτητές: Λόλι, Σαλβαράκη
Δεκάλεπτα: 08-07, 25-13, 37-24, 44-33
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος, Φραγκιαδάκης 4, Βότζης 7 (1), Ζαμπετάκης 2, Γρηγοράκης, Παραδεισανός 4, Γαβράς Σ. 7, Μάνεσης 9 (3), Μπαραδάκης 4, Καλλέργης Uglava 7 (1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ξενάκης 5, Ζουμπουλάκης 7 (1), Οικονομάκης Ι. 2, Οικονομάκης Κ. , Περιστεράκης 4, Ρούλιος Κ. 12, Χατζησπύρος 3 (1).
ΡΕΠΟ: (Α2-Β) BUENO HOTEL
Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019
Ομάδα | Βαθμολογία | Επίθεση | Άμυνα | Διαφορά | |
1 | ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. | 6 | 3 | 126 | 115 |
2 | ΤΡΑΠΕΖΕΣ | 5 | 3 | 157 | 111 |
3 | ΕΠΙΧΕΙΡ. & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ | 5 | 3 | 192 | 155 |
4 | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | 5 | 3 | 158 | 134 |
5 | PLATANOS TOURS | 5 | 3 | 148 | 124 |
6 | ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ | 5 | 3 | 109 | 101 |
7 | ΙΑΤΡΟΙ | 5 | 3 | 158 | 151 |
8 | KLADOS TOURS | 4 | 3 | 159 | 152 |
9 | ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 4 | 3 | 132 | 138 |
10 | ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ | 4 | 3 | 145 | 176 |
11 | ΡΑΨΩΔΙΑ | 3 | 3 | 129 | 167 |
12 | ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ | 3 | 3 | 101 | 190 |
ΣΚΟΡΕΡ A2-B (4η Αγωνιστική)
1 | Καρατζέτζος Γ | MACRON STORE | 93 |
2 | Καπαρός | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 64 |
3 | Καλλιγιάννης Μ | ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ | 50 |
4 | Παυλιδάκης Γ | L'ETOILE DU SUD | 43 |
5 | Κοπανάκης | BUENO HOTEL | 41 |
6 | Κακλαμάνος | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ | 41 |
7 | Μαραγκουδάκης | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 41 |
8 | Βότζης | NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ | 37 |
9 | Αργυρόπουλος | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ | 37 |
10 | Μπενάκης | MACRON STORE | 33 |
11 | Λελεδάκης | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 33 |
ΤΡΙΠΟΝΤΑ A2-Β (4η Αγωνιστική)
1 | Καπαρός | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 10 |
2 | Μάνεσης | NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ | 9 |
3 | Καλλιγιάννης Μ. | ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ | 7 |
4 | Καρατζέτζος Γ | MACRON STORE | 6 |
5 | Λελεδάκης | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 5 |
6 | Κυραμαριός | ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ | 5 |
7 | Δούκας | OLYMPIC - BONOBO | 5 |
8 | Μαραγκουδάκης | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 4 |
9 | Αργυρόπουλος | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ | 4 |
10 | Ψωράκης | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ | 4 |
Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019
Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018
14:30 (Α2-Β) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - BUENO HOTEL
16:00 (Α2-B) L'ETOILE DU SUD - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
17:30 (Α2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ.
19:00 (A2-B) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - MACRON STORE
Kυριακή 18 Νοεμβρίου 2018
11:30 (Α2-A) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - ΡΑΨΩΔΙΑ
13:00 (Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
14:30 (Α2-B) THINK VILLA - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
16:00 (Α2-A) PLATANOS TOURS - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
17:30 (Α2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:00 (A2-A) KLADOS TOURS - ΙΑΤΡΟΙ
ΡΕΠΟ: (Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO